Proyunn.com

AMERİCAN FUGİTİVE STATE OF EMERGENCY TORRENT İNDİR

American Fugitive 3D, yukarıdan bakış açısına sahip, açık dünya ve tek oyunculu bir oyun deneyimi sunmanın yanı sıra, klasik sandbox aksiyon türüne de modern bir dokunuş sağlıyor. Oyunun geliştiriciliğini üstlenen Fallen Tree Games’in her iki kurucusu da AAA oyunlarında kapsamlı deneyime sahiptir. Bu oyunlara örnek olarak TimeSplitters, Crysis, Black ve Goldeneye 007: Reloaded verilebilir. .

ABD’deki Redrock County’ye hoş geldiniz! Sakin görünüşüne sakın aldanmayın, suç dünyasının kalbi burada atıyor.

Bu oyunda Will Riley rolünde oynayacaksınız. Aziz olmadığınız kesin, ancak bir katil de değilsiniz. Yine de babanızın hunhar cinayetinden dolayı demir parmaklıklar ardına koyulan sizsiniz. Babanız için tuttuğunuz yastan ve içinizdeki intikam ateşinden güç alarak hapisten kaçacak ve gerçek suçlunun peşine düşeceksiniz.

Hapisten kaçtıktan sonra yeniden yakalanmamak için halkın içine karışmanız gerekecek. Polisten bir adım önde olmak için yeraltı dünyasıyla iyi ilişkiler kurmalısınız.

1980’lerin güneydoğu ABD’sinde geçen American Fugitive, klasik filmlere ve eski zamanların sevilen oyunlarına saygı duruşunda bulunuyor.

ZAMANA KARŞI MÜCADELE EDERKEN ŞUNU AKLINIZDAN ÇIKARMAYIN: ADALET HER ZAMAN HUKUK YOLUYLA SAĞLANMAZ.
ÖNEMLİ ÖZELLİKLER
KLASİK SANDBOX AKSİYON TÜRÜNE MODERN BİR DOKUNUŞ: Çarpıcı 3D grafikleri, dramatik hikayesi, heyecanı doruklara taşıyan araba kovalamacaları, yok edilebilir çevre unsurları ve yukarıdan bakış açısıyla katliamı hiç olmadığı gibi deneyimleyin.
EŞSİZ BİR HİKAYE ÜZERİNE KURULMUŞ YETİŞKİNLERE YÖNELİK AKSİYON OYUNU: Kanun kaçakları ve yasa uygulayıcılarının ihanet, yozlaşma, gizem ve sürprizler üzerine kurulu hikayesini keşfedin.
ÇARPICI BİR AÇIK DÜNYA ORTAMI: 80’lerdeki ABD kırsallarının güzelliğini ve canlılığını taşıyan Redrock County’yi yürüyerek veya araçla keşfedin.
BİR SUÇLUNUN YAŞAMINA YÖN VERİN: Ev soyun, araba çalın ve tepeden tırnağa silahlanın. Ama sakın yakalanmayın!
SÜRÜŞ BECERİLERİNİZİ MÜKEMMELLEŞTİRİN: Sayısız araçtan birini seçin, gazı kökleyin, dünyanın dört bir yanına yayılmış görevlerde zamana meydan okuyun ve akrobatik atlayışlarda kendinizi sınayın.
SAYISIZ AKTİVİTE SEÇENEĞİ: Yeraltı dünyasının işlerini görebilir, gizli depoları ortaya çıkarabilir, sanat eseri kaçakçılığı yapabilir ya da ev veya mağaza soyabilirsiniz. Ne yaparsanız yapın, daima tetikte olun. Yozlaşmış polisler, sizi yeniden demir parmaklıklar ardına tıkmak için her yolu deneyecek.

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.1 GB

Crack: CODEX

Dil: İngilizce

Minimum:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1, 10 x64
İşlemci: Intel Core2 Quad Q9550 (4 * 2830) / AMD Athlon X4 740 (4 * 3200) or equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GT 460 (1024 MB) / Radeon 7770 (1024 MB)
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1, 10 x64
İşlemci: Intel Core i5-760 (4 * 2800) / AMD Phenom II X4 965 (4 * 3400) or equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 750 (2048 MB) / Radeon R7 260X (2048 MB)
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

 

 

AMERİCAN FUGİTİVE STATE OF EMERGENCY TORRENT İNDİR için yorumlar


Henüz yorum yok.

  • Merhaba, konuk
escort mersin