Proyunn.com

CHİLDREN OF MORTA TORRENT İNDİR

ÖZELLİKLER:
güçlü hikâyeli rogue-lite
6 eşsiz oynanabilir karakter
kahramanlarla dolu bir aileye odaklanan duygusal bir masal
çeşitli yetenekler ve özellikler
her defasında pasif veya aktif eşya modifiye etme
farklı biyomlarda yer alan çok sayıda zindan
tarih ve büyüyle dolu zengin bir dünya
eşi benzeri görülmemiş elle çizilmiş piksel sanat stili
AİLENİN KANINDA VAR.
Children of Mora’nın hikâyesi uzak topraklarda geçiyor ama bu hikâyede günlük yaşamımıza yakın bulacağımız temalar var. Hepimizin çok iyi bildiği ve bazen itiraf etmek istediğimizden daha çok değer verdiğimiz basit duyguları anlatan bir hikâye: sevgi ve umut, özlem ve belirsizlik, nihayetinde de en çok değer verdiklerimiz için hazır olduğumuz kayıp ve fedakârlıklar.

Kahramanlarla dolu sıra dışı bir aileyle birlikte bir maceraya çık. Yozlaşma toprağa yayılırken, Morta Dağı’nın muhafızları bu kadim kötülüğe karşı durmak zorundadır. Ama bu hikâyenin konusu… evreni kurtarmak değil. Bu hikâyenin konusu etraflarındaki dünya karanlık tarafından yutulurken birlikte ayakta duran cesur bir aile.

ÖZELLİKLER:
AİLE BAĞLARI
Bergson ailesi gelecek mücadelelere hazır durumda. Her karakterin eşsiz dövüş stilini ve kişiliklerini keşfet ve tecrübe et. Bu topraklara huzuru döndürmek için verdikleri mücadelede birbirlerinin yardımına koşarkenki duygularına tanık ol. Ailenin büyüyüşüne tanık ol.

MİRAS KALAN YETENEKLER
Her aile üyesinin farklı bir geçmişi ve uzmanlığı vardır, bu da onları çeşitli bir Muhafız grubu kılar. Bazıları yakın dövüşü ve büyük çekiçlerle düşmanlarını ezmeyi veya kılıçla biçmeyi, hançer saplamayı sever. Diğerleri uzaktan yetenekli şekilde yaylarını kullanır veya sıra dışı büyüler yapar. Her üyenin ayrıcalıklı oyun şeklini keşfet ve sana uygun olanı seç!

KADİM BİLGELİK
Büyükanne Margaret ve Ben Amca. Ailenin kâhini ve demircisi. Bergsonların nesillerden gelen bilgisiyle sana yardım etmek için buradalar. Rea’nın yöntemleri ve Morta toprağının ruhu konusundaki kadim bilgilerine güvenebilirsin. Yeteneklerini kullanarak ailenin teçhizatlarını yükselt ve ana özelliklerini güçlendir. Atalarının bilgeliğinden faydalanmayı unutma!

MİSTİK DAĞ
Köylüler ve Rea’nın yerlileri için dağ çok önemli. Tarihle, efsanelerle ve büyüyle dolu. Yaşamın, sağlığın, refahın sembolü ve kaynağı. Dağın içine gir ve içindeki gizemleri ortaya çıkar. Yozlaşma’nın ne olduğunu ve niye görünüşte huzurlu olan bu yeri seçtiğini ortaya çıkar.

SÜREKLİ DEĞİŞEN DÜNYA
Dünyaya Yozlaşma tarafından dokunulduğu için dünya sürekli değişiyor. Keşfettiğin ve savaştığın hiçbir orman, zindan, tapınak aynı olmayacak ve bu da her defasında eşsiz bir oyun tecrübesini garanti edecek.

EŞSİZ SANAT STİLİ
Elle boyanmış piksel sanat ve modern ışıklandırma teknikleriyle yapılmış tek resimli animasyonlar hayata gelerek Children of Morta’nın güzel, tehlikeli dünyasını hayata getiriyor!

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, RYO

Platform: PC

Boyut: 1.1 GB

Crack: HOODLUM

Dil: Türkçe!

Minimum:

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7
İşlemci: 2.8 GHz Dual Core CPU
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 660, Radeon R7 370 or equivalent with 2 GB of video RAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible
İlave Notlar: For best controller experience please use an Xbox One or Xbox 360 compatible hardware.

Önerilen:

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
İşlemci: 3.2 GHz Quad Core Processor
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce 960, Radeon RX 570 or equivalent with 4GB of video RAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible
İlave Notlar: For best controller experience please use an Xbox One or Xbox 360 compatible hardware.

 
 

CHİLDREN OF MORTA TORRENT İNDİR için yorumlar


Henüz yorum yok.

  • Merhaba, konuk
escort mersin