Proyunn.com

MOONS OF MADNESS TORRENT İNDİR

Kızıl gezegenden gelen gizemli bir sinyal kaydedildi.

Bu mesaj, Orochi bilim insanlarının kafalarını karıştırdı. Araştırmacılar mesajı çözümlediğinde, bunu akıllı bir şeylerin kaydettiğine kanaat getirdi. Orochi yönetimi derhal bu keşfin kamuoyuyla paylaşılamayacak kadar hassas olduğuna karar verip saklama yoluna gitti. Şirket, mesajın gerçek anlamını çözmek için tasarlanmış son teknoloji Mars araştırma üssü Öncü Alfa’yı gizliden gizliye inşa etmeye başladı.

Adın Shane Newehart. Öncü Alfa üssünde görevli bir mühendissin ve erişim yetkilerine bakılırsa bu gizemli sinyalin varlığından bihabersin. Görevin, nakliye gemisi Cyrano gelip görevini devralacak yeni ekibi bırakana kadar ışıkları açık tutmak. Hepsi bu.

Fakat kısa bir süre sonra tuhaf ve olağandışı terslikler olmaya başladığını keşfediyorsun.Hayati sistemler hata veriyor, sera tuhaf bir sise gömülmüş ve ekibinin geri kalanı üssün dışındaki görevlerinden henüz dönmedi.

Her şey bir anda yerle bir oluyor.

Gerçekte olmayan şeyleri görmeye ve duymaya başlıyorsun. Hayaller, halüsinasyonlar… Bunları gerçekten görüyor musun? Tüm bunlar gerçek mi? Yoksa yavaş yavaş deliriyor musun?

KOZMİK KORKUYU DİBİNE KADAR YAŞA
Tek kurtuluş umudunun kilometrelerce uzağındayken, gerçek dünyanın doğaüstü öğeler ve kozmik korkuyla perçinlenmiş yalnızlık ve paranoyasını keşfetmeye zorlanacaksın. Gerçeklik algının sınırları zorlanırken, korku dolu görüler ve dehşet verici görüntüler gerçekliği sorgulamana sebep olacak.

MARS’IN KARANLIK YÜZÜNÜ KEŞFET
Oyuncuları inandırıcı bir ortama çekmek için kurmaca olmayan öğeler kullanan bir oyunda, faaliyet halindeki Mars üssünü keşfet. Bilgisayarlar, elektrikli sistemler, rover’lar, güneş panelleri ve daha pek çok şey kullanarak engelleri aş, üssün ötesine geçerek Mars’ın karanlık yüzünü keşfet.

Tür: Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 10.4 GB

Crack: CODEX

Dil: İngilizce

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1, 10 x64
İşlemci: Intel Core i5-760 / AMD Athlon X4 740 or equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 460 or MX150 / Radeon R7 260X
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1, 10 x64
İşlemci: Intel Core i7-2600K / AMD Ryzen 5 1500X or equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 1060 / Radeon RX 580
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

 
 

MOONS OF MADNESS TORRENT İNDİR için yorumlar


Henüz yorum yok.

  • Merhaba, konuk
escort mersin