Proyunn.com

OUTWARD HARDCORE TORRENT İNDİR

Deep Silver ve geliştirici Nine Dots hardcore fantezi macera RYO açık dünya, hayatta kalma oyunu Outward’ın 26 Mart 2019’da yayımlanacağını duyurdu. Duyuru ile birlikte Outward için bir de fragman yayımlandı. Deep Silver ve Nine Dots yeni oyunları için iddialı açıklamalar yaptı. Outward’da oyuncuları çok farklı bir açık dünya RPG oyunu deneyiminin oyuncuları beklediği ifade edildi. Outward’ın çıkış tarihi duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcı üzerinden izleyebilirsiniz.

Outward çıkış tarihi duyuru fragmanı

PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 26 Mart 2019’da yayımlanacak olan Outward, split screen ya da online bağlantı ile ortaklaşa olarak da oynanabilecek. Outward’ın açık dünyasını arkadaşlarımızla birlikte oynayabileceğiz. Oyunda birbirinden farklı silahlar ve çeşitli tuzaklar da kullanabileceğiz.
Özellikle 2018 yılında önceki yıllara göre biraz daha azalmış olsa da, hayatta kalma oyunları popülaritesini kaybetmiş değil. Pek çok iddialı hayatta kalma oyununun zaman içinde, oyuncu kaybı yaşayıp, yok olup gittiğine şahit olduk. Son olarak Atlas büyük bir beklenti yaratmış, ancak pek çok oyuncu hayal kırıklığına uğramıştı.

Tür: Oyun, RYO

Platform: PC

Boyut: 10.8 GB

Crack: PLAZA

Dil: İngilizce

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 7 (64 Bit) / 8 (64 Bit) / 10 (64 Bit)
İşlemci: Intel Core i5-750 or equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTS 450 or equivalent
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 7 (64 Bit) / 8 (64 Bit) / 10 (64 Bit)
İşlemci: Intel Core i5-2400 or equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 960 or equivalent
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

 
 

OUTWARD HARDCORE TORRENT İNDİR için yorumlar


Henüz yorum yok.

  • Merhaba, konuk
escort mersin